У Збаражі податкова закриває очі на порушення

У Збаражі через недобросовісного підприємця місцевий бюджет втрачає понад 500 тисяч гривень в рік. Аби не сплачувати податки власник крамниці приховує свої реальні прибутки.

За словами секретаря Збаразької міської ради Романа Напованця, така ситуація триває роками за мовчазної згоди фіскальних органів.

«1 день, 1 магазин і жодного фіскального чека!

Офіційно цей магазин останні місяці продає орієнтовно лише на 300 грн. алкоголю і тютюну в день, а по факту виявилося, що більше як на 30 тис. грн.

Як наслідок у бюджет Збаража за рік не доходить понад 500 тис. грн. лише від цього одного підприємця. Така ситуація триває роками за мовчазної згоди фіскальних органів», – зазначає чиновник.

Роман Напованець додає, що  на письмові скарги, що суми акцизного податку зменшуються обласні податківці відписували, що це просто почали менше курити та вживати алкоголю.

«В ціні кожної пляшки алкоголю чи пива, кожної пачки цигарок уже закладено 5% акцизного збору, який перераховується на ремонт доріг, тротуарів, благоустрій міста, проте деякі підприємці часто продають ці товари не пробиваючи чек на касовому апараті, і таким чином сплачені Вами 5% коштів потрапляють не в місцевий бюджет, а залишаються у підприємця в кишені», – наголошує він.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *