облрада

Угорщина стала ближчою до Тернопільщини (фоторепортаж)

Вчора, 6 лютого, у Тернополі відбулося урочисте відкриття Почесного консульства Угорщини. З нагоди заходу на Тернопільщину вперше завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто, а також Аташе з питань культури посольства Угорщини в Україні Тамаш Віціан.

Почесним консулом Угорщини в Україні стала президент Благодійного фонду “Подоляни Тетяна Чубак.

Пані Тетяна зазначила, що відкриття Почесного консульства Угорщини сприятиме поглибленню співпраці між країнами у економічній, науковій та культурній сферах.

«Ми відкриті для того, щоб угорці звертались до нас. Ми хочемо створити громадську організацію, щоб збирати угорців, які проживають на Тернопільщині, для того, щоб створювати різні заходи та налагоджувати тісніші зв’язки з Угорщиною», – каже Тетяна Чубак.

Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто наголосив, що почесне консульство у Тернополі є важливим інструментом українсько-угорської співпраці.

«Між Угорщиною та Україною налагоджено добрі економічні відносини, за даними статистики щодо експорту та імпорту ми є одним із найважливіших торгівельних партнерів України».

Також пан Посол наголосив на туристичній привабливості Тернопільщини, у якої багата архітектуно-культурна спадщина.

«Важливим завданням Почесного консула буде ознайомити зацікавлених осіб з визначними туристичними місцями регіону. Та водночас, користуючись можливостями безвізових поїздок, привернути увагу на Угорщину, як на країну, яка обіцяє змістовне проведення часу», – зазначив Іштван Ійдярто.

Почесне консульство Угорщини у Тернополі розташоване на вулиці Текстильна, 28 на другому поверсі адмінкорпусу ТРЦ «Подоляни». Графік прийому громадян: вівторок та четвер з 14:00 до 17:00.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *