Українсько-литовський бізнес-форум у Тернополі

У Тернополі відбувся бізнес-форум «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області».  Очолив делегацію посол Литви в Україні  Марюс Януконіс, також  був присутній консул  Литви  в місті Тернопіль Ярослав Візняк.

На заході обговорили питання  можливого розвитку та активізації українсько-литовської співпраці  у таких сферах як енергетика, інфраструктура та освіта. Також під час форуму підписали   меморандум про співпрацю між навчальними закладами Тернополя та Литви.

«Захід організовано з метою залучення інвесторів, збільшення експортного потенціалу області, а також підтримка дружніх зв’язків з Литвою»,- зазначила заступник начальника управління міжнародного  співробітництва  та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації Наталя Зарицька.

«Було цікаво дізнатися, що  можуть запропонувати партнери,  які взагалі варіанти співпраці можливі, куди литовці можуть вкладати свої кошти  на Тернопільщині»,-коментує представник  компанії «Світлоцентр»  Володимир Яремчук.

Бізнес-форум став поштовхом для вивчення проблем розвитку нашого міста та області. А також дав змогу перейняти новий досвід від литовців у сфері співпраці  з ЄС.

Марія Федорів

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *