Укрзалізниця бере тернополян в заручники

З 3 серпня Укрзалізниця скасувала зупинку потягів далекого сполучення у Тернополі на невизначений термін. Тернополяни, які поверталися додому сьогодні зранку практично стали заручниками, адже випускати їх на станції до якої в них був придбаний квиток, персонал потяга навідріз відмовлявся. 

Про випадок, який трапився з її батьками розповіла тернополянка Анастасія Шимчук.

«Вчора мої батьки поверталися вечірнім потягом з Одеси до Тернополя. Потяг мав прибути в Тернопіль в 6ій ранку 3го серпня. Зупинка потягів у Тернополі з 3го серпня скасована. Що робити? Залишатися в Одесі на невизначений період? Дозвонитися на гарячу лінію Укрзалізниці неможливо. Дзвонили кілька годин з кількох телефонів. Під час посадки провідниця повідомила, що зупинки в Тернополі не буде.

Ви просто вдумайтеся: не посадка, а й зупинка з висадкою пасажирів скасована. Їдьте у Львів, чи у Хмельницький – порада начальника потяга і провідників. Мастіть собі голову, як, чим і коли доїжджати додому.

Півпотяга з маленькими дітьми. І о 4ій ранку треба вийти в чужому місті, щоб потім якось (залізниця не забезпечує трансфер) доїхати додому.

Пасажири організували дієву адвокаційну кампанію, націлену на начальника потяга. Потяг в Тернополі зупинився. Цього разу», – каже пані Анастасія.

Жінка зазначає, що це чергове погане управлінське рішення, яке лише створюється конфліктні ситуації між пасажирами і керівництвом потягів.

«Справді, можна скасувати посадку. Але висадку пасажирів для чого скасовувати? Потяг всеодно проїжджає цю станцію. Якщо вважати, що пасажири, які повертаються в Тернопіль, особливо небезпечні, то не можна їх брати на борт. А посадити в потяг, і не висадити в Тернополі – це означає змусити їх їхати ще +1 транспортним засобом, що за логікою “особливо небезпечні” є ще більшою дурницею.

Простіше кажучи, це чергове управлінське рішення без прорахованих ефектів. Чергове погане управлінське рішення. Штучно створений конфлікт між пасажирами і керівництвом потягом. Зіпсований настрій. Гнів, адресований не просто Укрзалізниці, а наверх в м’яке шкіряне крісло на Банковій».

Нагадаємо, днями Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення включити Тернопіль у червону зону. Чим керувалися приймаючи таке рішення невідомо. Адже у Тернополі немає стрімкого зростання нових випадків коронавірусу чи заповнення ліжкомісць у лікарнях.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *