освіта

Усіх першачків Тернопільщини забезпечили конструкторами «LEGO»

Сьогодні у Тернополі представникам шкіл зі всієї області роздали набори «LEGO Play Box» для першачків.

Це вже другий етап отримання конструкторів «LEGO», першим «Шість цеглинок» школи забезпечили ще до початку навчального року.

Кожен клас у школах Тернополя та Тернопільської області без винятку отримає набір конструктора, який налічує 7 тисяч різноманітних елементів. Якщо у класі більше ніж 30 учнів, то їм нададуть два таких комплекти.

Начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома розповідає, що сьогодні отримано більше 1200 наборів, якими буде забезпечено всі перші класи без винятку.

«Хочу зазначити, що дані комплекти отримають всі навчальні заклади Тернополя та Тернопільської області, усі перші класи незалежно скільки дітей в них навчається. Сьогодні всі без винятку райони, об’єднані територіальні громади прибули для того, щоб їх отримати.  Ми очікуємо, що в понеділок-вівторок всі навчальні заклади отримають дані набори для користування», – каже Ольга Хома.

Нагадаємо, конструкторами «LEGO» першачків забезпечують у рамках впровадження концепції Нової української школи. Таким шляхом навчання для дітей хочуть зробити цікавішим.

 

 

 

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *