В лікарні на Тернопільщині, де спалахнув коронавірус, немає найнеобхіднішого

На Тернопільщині вже 15 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, 13 з них в Монастириському районі, який став осередком спалаху COVID-19. Серед тих, у кого лабораторно підтверджено коронавірус – четверо медпрацівників. Також в районі зафіксовано один летальний випадок.

За словами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша, хворі, які звернулися в районну лікарню, будуть перебувати там. Також він запевнив, що лікарні забезпечені всім необхідним, зокрема, інфекційними боксами, медичним обладнанням для обстеження та діагностики, тестами для виявлення COVID-19, а також деззасобами. Також голова ОДА запевнив, що в райони  будуть довозитися апарати штучної вентиляції легень.

«У нас достатня кількість тестів для ПЛР та для експрес-діагностики», – запевнив Володимир Труш.

В кого достатньо тестів поки не зрозуміло, адже в районних лікарнях, а зокрема і в Монастириській, тестів ще не бачили, їм їх обіцяють передати лише завтра. Нагадаємо, що тест-системи для виявлення COVID-19 прибули до Тернополя ще 24 березня. Чому їх доставка на стільки часу затягнулася залишається під питанням. Адже принаймні в район найбільшого вогнища коронавірусу їх мали би доставити якнайшвидше.

Також, як з’ясувалося, в Монастириській лікарні дефіцит захисних костюмів, масок, рукавиць та засобів дезінфекції. А на апарат ШВЛ медпрацівники збирають кошти у соцсережах.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *