В Тернопільській області триває процес реформування інтернатних закладів

Днями у Тернополі відбулася презентація результатів моніторингу мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Як повідомив начальник Служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Ростислав Дрозд, на засіданнях міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей визначено шість закладів, які пропонуються до першого етапу реформування.

Сформовано бази даних дітей, які перебувають у закладах та направлено їх у районні державні адміністрації.

Проведено низку навчальних семінарів для працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, об’єднаних територіальних громад.

Крім того, відбулися зональні навчальні наради-семінари у містах Кременець, Бережани, Чортків, Тернопіль для суб’єктів, які здійснюють роботу у сфері захисту прав та інтересів дітей.

Нагадаємо, Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки передбачає, що з 2020 року діти мають виховуватися виключно в умовах сім’ї чи максимально наближених до сімейних. Це автоматично передбачає трансформацію системи будинків дитини.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *