облрада

Важливі для Тернопільщини питання вирішуватимуться знову за межами сесійної зали

У вівторок, 17 вересня, 0 10:00 відбудеться сьоме пленарне засідання одинадцятої сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання.

Цього разу, вже традиційно, засідання проходитиме не в сесійній залі, оскільки там вже майже рік не можуть завершити ремонт даху. Депутатам та всім присутнім доведеться знову тулитися у 532 кабінеті в приміщенні адмінбудинку обласної ради.

Заплановано, що на сесії депутати розглянуть ряд важливих питань. Зокрема: про призначення на посади керівників комунальних некомерційних підприємств Тернопільської обласної ради –  закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області; про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік та інші питання поточної роботи ради.

Нагадаємо, минуле засідання, призначене на 30 серпня, більше половини депутатського складу просто проігнорували. Зокрема, від фракції ВО “Батьківщина”, “Об’єднання “Самопоміч”, «Громадянська позиція» та з фракції Радикальної партії не прийшли більше половини депутатів. Взагалі проігнорували сесію представники «Народного контролю»  та «УКРОПу».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *