Від активних журналістів залежать зміни міста

6 червня, традиційно відзначають День журналіста. З нагоди цього свята нам стало цікаво, якими були перші кроки у цій професії місцевих акул пера та ким би вони були, якби зорі зійшлись по іншому. Також, випереджаючи традиційні вітання тих, хто при владі, ми дали можливість журналістам самим побажати чогось чиновникам.

Оксана Бучко:

Почалось усе ще в школі з читання газети Експрес-cool. Відтоді зрозуміла, наскільки інформація важлива для влаштування життя. Під час роботи, звісно, не раз шкодувала про вибір. Мені здається, це відбувається завжди і з речами, які любиш. Ти забагато від них очікуєш і бувають моменти, що цієї любові не вистачає, аби перекрити труднощі.

Якби не журналіст, то б викладач. Це моя освіта, тому не відкидаю педагогічну професію. Журналіст впливає на маси, вчитель – більш глибше на конкретну особистість.

Активний журналіст – це четверта влада. І саме від активності журналістів залежать зміни міста, області та країни. Щодо власного впливу, надіюсь, після публікацій на тему  проекту DOBRE підтримки ОТГ в області продовжать успішне впровадження децентралізації, після висвітлення зйомок дитячого кіно в Тернополі, такий процес буде розвиватись і надалі, а після опису табору для вчителів англійської мови Camp LEAD-Zalishcyky уроки іноземної в школах стануть ефективнішими.

На даний час ми рухаємось у принципах демократії, тому бути журналістом в такий час стає легше. Бажаю представникам влади правильної реакції на статті, адже критика вдосконалює.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *