Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Різдвом Христовим

Тернополяни, українці, друзі!

У ці зимові дні, осяяні Вифлиємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим! 

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об’єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє.

Рада Церков України оголосила 2019 рік Роком Сім’ї.

Тож любіть, поважайте та робіть добро для своїх рідних та близьких. Через добро, через любов до ближнього ми подолаємо усі негаразди і відчуємо Божу благодать.

Також хочу подякувати усім причетним до великого різдвяного подарунку для всіх українців – надання томосу для незалежної Православної Церкви України.

Це здобуття Україною духовної незалежності України. Перший етап цього процесу почався в кінці 80-х років ХХ століття, коли з підпілля вийшла Українська Греко-Католицька Церква.

У ці святкові дні пам’ятаємо про наших Героїв, які захищають наше мирне небо. Зібравшись за різдвяним у родинному колі помолимося за Україну, попросимо Божого Благословення та опіки Божої Матері для наших солдатів, які протистоять ворогу.

Бажаю усім родинного тепла та затишку, благословенної Різдвяної зірки, смачної куті.

Нехай святкові віншування додадуть нам сили для праці.

Хай буде мир і добробут у кожній українській оселі.

Веселих свят!

Христос Рождається!

Славімо його!

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *