облрада

Влада традиційно згадала “афганців” перед їхнім святом

8 лютого голова обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся з представниками спілок учасників бойових дій в Афганістані.
«69 воїнів-афганців, які проживають на Тернопільщині, не залишилися осторонь подій в державі і брали активну участь у проведенні АТО. Шестеро учасників бойових дій в Афганістані продовжують захищати територіальну цілісність нашої держави у лавах Збройних Сил України. Крім того, ми налагодили ефективну співпрацю із представниками обласної організації Спілки ветеранів Афганістану. Разом вирішуємо проблеми сімей бійців АТО, проводимо роботу із демобілізованими. Окремі слова вдячності висловлюю ветеранам за популяризацію служби в Збройних силах України. Ми спільно проводимо вишколи молоді, де кожен може ознайомитись із навиками стрільби», – зазначив Степан Барна.
Голова ОДА констатував, що для влади області було і залишається пріоритетним завданням підтримка сімей загиблих учасників бойових дій в Афганістані. Зараз на Тернопільщині проживає 39 родин.
Обговорили і низку проблемних питань.
Як зазначив голова обласної організації УСВА Сергій Лісовий, найактуальнішими питаннями для ветеранів є забезпечення безплатними медикаментами учасників бойових дій та ветеранів війни.
За словами очільника області, у вирішенні цих питань з боку влади буде максимальне сприяння, певне саме тому 30 учасників бойових дій на території інших держав, які проживають на Тернопільщині,  отримають нецільову матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Нагадаємо, 12 лютого о 14.00 год. в обласній філармонії відбудуться урочистості з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану. 15 лютого о 12 год відбудеться мітинг – реквієм та покладання квітів до пам’ятного  знака в парку Національного відродження у Тернополі.

Post Author: Ганна Зета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *