ВО “Свобода” у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування музею російсько-української війни у Збаражі

Фракція ВО “Свобода” у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування музею російсько-української війни у Збаражі.

Офіційна заява фракції ВО «Свобода» У Тернопільській районній раді щодо передачі приміщеннядля музею російсько-української війни у Збаражі.

У квітні 2021-го року Збаразька міська рада своїм рішенням утворила Музей російсько-української війни.

Фракція ВО Свобода» у Тернопільській районній раді ініціює передачу приміщення для функціонування Музею у власність Збаразької міської ради. Відповідний документ уже зареєстровано у виконавчому апараті Тернопільської районної ради.

Заяву фракції «Європейської Солідарності», викладену на ФБ-сторінці її уповноваженого  представника Віктора Шумади, просимо вважати популістичною, адже саме їхній представник під час засідання постійної комісії з питань взаємодії з громадами та комунальної власності не підтримав проект рішення щодо передачі приміщення для потреб музею, що зумовило невключення відповідного питання до порядку денного засідання сесії, яке відбудеться сьогодні, 26 травня.

Як бачимо, з одного боку, «Європейська Солідарність» не підтримує рішення комісії щодо внесення питання на розгляд сесії, а з іншого – звинувачує у цьому представників інших політичних сил.

Закликаємо депутатів Тернопільської районної ради усіх фракцій підтримати звернення ВО «Свобода» та проголосувати за передачу приміщення у власність Збаразької міської ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *