Як на Тернопільщині проходить день виборів

Сьогодні, 21 липня, у Тернополі тривають дострокові парламентські вибори. За законністю волевиявлення у посиленому режимі слідкують правоохоронці, представники Громадянської мережі ОПОРА та громадських організацій.

За словами начальника  ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола, ситуація пов’язана із виборчим процесом на території області наразі доволі спокійна. Всі правоохоронці  вчасно заступили на чергування. Під посиленою охороною перебувають усі виборчі округи. Там чергують  додаткові слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та кінологи, які реагуватимуть на будь-які заяви та повідомлення про виявлення небезпечних предметів. У резерві перебувають спецпідрозділи поліції

«На території області майже всі виборчі дільниці розпочали роботу вчасно, окрім двох: у Тернополі та Гусятинському районі. Наразі вони працюють в штатному режимі», – розповів Олександр Богомол.

З початку голосування і станом на 12:00 до поліцейських надійшло  сім повідомлень. Вони пов’язані з недотриманням окремих вимог виборчого законодавства і  не містять ознак адміністративних і кримінальних правопорушень.

Також, сьогодні зранку надійшло повідомлення від мешканців міста Кременець, у якому повідомлялося про те, що у місті вивішено величезний агітаційний банер кандидата в народні депутати по 164 округу. Правоохоронці миттєво відреагували на повідомлення і вже о 13:00 банер було знято та складено протокол по даному випадку.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *