Як у Тернополі вирішити проблему з безпритульними собаками?

У Тернополі триває слідство стосовно вбивства безпритульних собак, яких застрелили 10 лютого на проспекті Злуки. Винним загрожує позбавлення волі на строк від семи років.

Зоозахисники стурбовані та стверджують, що випадків знущань над тваринами дуже багато, проте, правоохоронці їх не розглядають, спираючись на нестачу доказів, відсутність складу злочину та тому подібне.

«Для нас тема жорстокого поводження з тваринами є дуже болісна. Наші заяви, наші скарги, не фіксуються. Цю справу зареєстрували і внесли до реєстру досудових розслідувань лише тому, що справа набула великого резонансу», – розповідає засновник Благодійної організації  “Благодійний фонд “Вірні Друзі” Алла Ляпандра.

Начальник відділу адміністративної практики управління патрульної поліції в області Руслан Хом’як каже, що статистика жорстокого поводження з тваринами не ведеться. Правоохоронці періодично отримують скарги щодо неналежного утримання собак та інших тварин. Також трапляються випадки вигулювання без повідка та намордника, такі звернення надходять кілька разів на рік. Але поліція не завжди може відреагувати так, як би хотілося зоозахисникам.

Наразі, думки тернополян щодо безпритульних собак різняться. Хтось їх підгодовує, а хтось вважає, що безпритульних тварин слід забрати з вулиці взагалі, адже вони несуть реальну загрозу, оскільки можуть поводитися досить агресивно.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *