Як жителям Тернопільщини оформити і отримати паспорт в карантин

Жителі Тернопільщини можуть дізнатися як отримати та оформити паспорт в час карантину.

Про те, як провести дану процедуру повідомили на сторінці Державної міграційної служби України. Де надали поради щодо оформлення документу в карантинні обмеження.

Перше, оформити ID-карту (закордонний паспорт) чи вклеїти фото за віком можна в будь-якому підрозділі ДМС чи ЦНАП.  Друге, перевірити чи готовий документ можна онлайн (сервіс ДМС «Перевірка стану оформлення документа»). Третє, щоби отримати готовий паспорт, не потрібно записуватися в е-чергу. Крім того, варто пам’ятати, отримувати паспорт відразу не обов’язково, якщо немає нагальної необхідності, це можна зробити після покращення ситуації із захворюваністю.

Крім того, в дистанційному режимі можливо отримати консультацію із потрібних для вас питань та зручним способом. Наприклад, через е-сервіс ДМС «Приймальня електронних звернень», де відповідь надають згідно з термінами, передбаченими законодавством. Можна залишити коментар під дописами на офіційній сторінці Facebook та через особисті повідомлення на офіційних обласних фейсбук-сторінках Міграційної служби, чи здійснивши дзвінок на гарячу лінію ДМС ((050) 138-29-11, (096) 915-00-28) або на гарячі лінії обласних управлінь служби.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *