анонс

“Ї” вшосте в Тернополі. Най цей раз найвище

Вчора, 4 травня, у Тернополі стартував шостий Мистецький фестиваль «Ї». На кілька днів місто стало центром для поціновувачів сучасного мистецтва, адже сюди з’їхалися митці, музиканти, письменники та їх шанувальники не лише з України але й з близького та далекого зарубіжжя.

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, який завітав на відкриття фестивалю, зазначив, що фестиваль став великим викликом та водночас великою можливістю для нашого міста і в цілому для України.

«Фестиваль «Ї» – це серйозна суміш різних напрямків мистецтва. Я дуже радий тому, що впродовж уже 6-ти фестивалей  він трансформується, вибудовується та кристалізується, набуваючи нових форм, а значить нових сенсів і нового впливу на середовище, на людей та культуру, на всіх нас», – каже пан Бицюра.

Цього року Мистецький фестиваль «Ї», завдяки своїй популярності, переміг у проекті “Громадський бюджет”, та отримав 300 тисяч гривень з міської казни. Це дозволило організаторам здешевити вартість квитків, тим самим зробивши їх доступними для кожного.

Також, вже традиційно, до організації фестивалю долучилася і Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Фестиваль «Ї» вже твердо вріс корінням в Тернопільську область і місто Тернопіль, вже шостий рік поспіль це найкраща традиція, яка дає поштовх для розвитку культури», – наголосив голова ТОДА Степан Барна.

Не обійшовся перший день фестивалю і без рекордів. Адже саме на Мистецькому фестивалі вмонтована найвища в історії Тернополя та Тернопільщини літера «Ї».

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *