анонс

“Ї” вшосте в Тернополі. Най цей раз найвище

Вчора, 4 травня, у Тернополі стартував шостий Мистецький фестиваль «Ї». На кілька днів місто стало центром для поціновувачів сучасного мистецтва, адже сюди з’їхалися митці, музиканти, письменники та їх шанувальники не лише з України але й з близького та далекого зарубіжжя.

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, який завітав на відкриття фестивалю, зазначив, що фестиваль став великим викликом та водночас великою можливістю для нашого міста і в цілому для України.

«Фестиваль «Ї» – це серйозна суміш різних напрямків мистецтва. Я дуже радий тому, що впродовж уже 6-ти фестивалей  він трансформується, вибудовується та кристалізується, набуваючи нових форм, а значить нових сенсів і нового впливу на середовище, на людей та культуру, на всіх нас», – каже пан Бицюра.

Цього року Мистецький фестиваль «Ї», завдяки своїй популярності, переміг у проекті “Громадський бюджет”, та отримав 300 тисяч гривень з міської казни. Це дозволило організаторам здешевити вартість квитків, тим самим зробивши їх доступними для кожного.

Також, вже традиційно, до організації фестивалю долучилася і Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Фестиваль «Ї» вже твердо вріс корінням в Тернопільську область і місто Тернопіль, вже шостий рік поспіль це найкраща традиція, яка дає поштовх для розвитку культури», – наголосив голова ТОДА Степан Барна.

Не обійшовся перший день фестивалю і без рекордів. Адже саме на Мистецькому фестивалі вмонтована найвища в історії Тернополя та Тернопільщини літера «Ї».

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *