міськрада

Питання земельної ділянки на Львівській трасі вивчатиме спеціально створена комісія

На сесії Тернопільської міської ради, яка відбулася цієї пятниці, депутати прийняли рішення про поділ земельної ділянки на Львівській трасі площею понад 14 га з метою подальшого ефективного використання території для потреб Тернопільської міської територіальної громади.

Ідеться лише про земельну ділянку, яка, відповідно до Генерального плану, передбачена під об’єкти торгівельного призначення.

Учасники АТО залишаються зі своїми земельними ділянками

Офіційно заявляємо, що земельні ділянки, які на Львівській трасі були передані учасникам АТО/ООС, залишаються у їх власності.

Школа та дитячий садочок будуть поруч

Будівництво  школи, дошкільного закладу та інших об’єктів громадської забудови передбачено  детальним планом забудови мікрорайону «Кутківці» та Генеральним планом. Відтак, учасники садівничого товариства, які мають на Львівській трасі ділянки, зможуть користуватися цими соціальними об’єктами.

Питання земельної ділянки на Львівській трасі далі вивчатиме спеціальна комісія

На протокольне доручення сесії буде створена відповідна робоча група, яка надалі вивчатиме питання цієї земельної ділянки на Львівській трасі та розглядатиме звернення учасників АТО/ООС.

Раніше планувалося дану земельну ділянку (рішення щодо якої прийняли на сесії), яка відповідно до Генерального плану передбачена під об’єкти торгівельного призначення, виставити на продаж на аукціоні. А виручені кошти – передати сотням учасників АТО/ООС, які перебувають на черзі в очікуванні компенсації за земельні ділянки.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *