міськрада

Юних тернополян просять пройти онлайн-опитування

Нещодавно Тернопіль став одним із учасників реалізації світової ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, започаткованої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Громади та міста-учасники проекту, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, будуть мати шанс в майбутньому отримати від ЮНІСЕФ спеціальний статус і відзнаку, що дозволить більш тісно та злагоджено працювати з іншими громадами в Україні та за її межами.

В рамках підготовки до роботи у даному напрямку, Тернопільська молодіжна міська рада проводить опитування для визначення становища дітей, молоді та батьків у місті.

Взяти участь в опитуванні можуть тернополяни віком від восьми років, заповнивши онлайн-анкети:

Анкета для дітей 8-12 років 

https://forms.gle/SNdYDpaMaUsnHseg7

Анкета для дітей віком 13-18 років (школярі)
https://forms.gle/HRTXLRJbMPaN8c4bA

Анкета для молоді віком 15 – 24 років (студенти та працююча молодь)
https://forms.gle/72zsdd8orYz6B7WT8

Анкета для дорослих (старших 25-ти років)
https://forms.gle/E8kwwM1theMEABLZA

Анкета для батьків дітей до 12 років
https://forms.gle/3BXntnEJNddvLmFF8

До слова, у вересні 2018 року в Тернополі відбулося підписання Меморандуму про наміри та взаємодію між Асоціацією міст України та ЮНІСЕФ щодо співробітництва у сфері захисту прав дітей, надання соціальних послуг та впровадження децентралізаційної реформи.

Довідково:

Ініціатива ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямках розвитку добробуту всіх дітей та молоді. Ініціатива запроваджується з 1996 року у 38 країнах світу і вже охопила понад 3 000 муніципалітетів. Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Уповноважений Президента України з прав дитини, Асоціація органів місцевого самоврядування, Національна Молодіжна Рада Україна.

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» передбачає захист 5 базових прав дитини, включаючи право бути почутими, право на охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, право на безпеку, дитинство, визнання та справедливе ставлення. Громади, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді та виконають план дій, отримуватимуть офіційний статус, який дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *