За участі тернополянина оштрафували телеканал на майже 100 тисяч гривень

Днями у Києві відбулося засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на якому одноголосно було прийнято рішення застосувати штрафні санкції проти телеканалу NewsOne за наявність у його ефірі закликів до розв’язування війни і розпалювання ненависті.

Тернопільщину на засіданні Національної ради представляв депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, свободівець Михайло Тимошик.

За словами Михайла Морозенковича, в ефірі NewsOne неодноразово виявляли заклики до розв’язування агресивної війни або її пропаганди, розпалювання національної ворожнечі та ненависті.

«Нас турбує, що на  каналі присутні антиукраїнські висловлювання , «тези Кремля» і т.п., тому було прийняте рішення про накладення штрафу в майже 100 тисяч гривень, що є четвертиною суми від річної ліцензійної сплати мовника. Наступним кроком буде скасування ліцензії», – зазначає Михайло Тимошик.

Депутат каже, що даний телеканал вважає, що порушень у їхній діяльності немає.

«Скоріш за все, NewsOne буде оскаржувати дане рішення, проте фактажу та відеоматеріалів для закриття каналу більше ніж достатньо, але згідно з процедурою спочатку мають бути штрафні санкції. Ми, як представники громадськості, яким не байдужа ситуація, яка склалася зараз в країні вважаємо, що за неправдиве подання інформації проти України має бути покарання», – наголошує свободівець.

Додамо, що згідно з рішенням Національної ради, канал має привести свою діяльність у відповідність до вимог українського законодавства впродовж двох тижнів, інакше йому загрожують нові санкції.

Нагадаємо, раніше Нацрада неодноразово оголошувала телеканалу NewsOne попередження за недотримання правил мовлення, тепер на мовника накладено штраф, після цього можливий наступний крок – скасування ліцензії.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *