міськрада

Затверджено регламент виконавчого комітету Тернопільської міської ради VIII скликання

У п’ятницю, 20 листопада, відбулося перше засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради VIII скликання, під час якого учасниками було затверджено регламент виконавчого комітету.

Як і у період повноважень Тернопільської міської ради сьомого скликання, наступних п’ять років очолюватиме та здійснюватиме керівництво виконавчим комітетом міський голова, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цих функцій – секретар міської ради або заступник міського голови відповідно до розпорядження міського голови. До нового складу виконавчого комітету, затвердженого на першій сесії VIII скликання, увійшли 15 чоловік.

Важливими змінами, внесеними до регламенту виконавчого комітету Тернопільської міської ради VIII скликання, є:

  • Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», проєкти рішень виконавчого комітету відтепер оприлюднюються на офіційному сайті міської ради не пізніше як за 10 робочих днів до дати їхнього розгляду з метою ухвалення (замість 20 робочих днів, які були визначені попередньою редакцією цього Закону);
  • У регламенті закріплено норми та прописано порядок підготовки і проведення засідань виконавчого комітету, в тому числі, порядок підготовки і проведення аудіо- та відео конференцій;
  • У регламенті прописаний порядок підготовки і прийняття рішень виконавчого комітету, в тому числі підготовки електронних рішень – від початку їх створення до контролю за їх виконанням. Зміни внесено у зв’язку із прийняттям рішення про переведення в електронний формат усієї системи документообігу та процедури опрацювання нормативно-правових актів Тернопільської міської ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *