12 якостей, які чоловіки бажають бачити у жінці

Що шукають чоловіки у жінках? Зрозуміло, є багато чоловіків, які цікавляться тільки фізичною привабливістю та простими якостями. Але ми не про них. Ніхто не хоче спілкуватися з тими, хто ще не виріс настільки, щоб зрозуміти, що зовнішність – не головне в житті. Ми шукаємо чоловіків, які цінують особистість жінки. Дорослі ж чоловіки дивляться набагато глибше, а не лише на зовнішність, але що саме для них важливо?

1. Доброта.

Спочатку всі добрі й милі, але важливо ще бути добрими не тільки одне до одного, а й до інших людей – продавців, офіціантів, перехожих. Чоловік звертає увагуна те, як жінка говорить і відгукується про своїх колишніх, колег, незнайомців.

2. Розум.

Є щось дуже сеkсуальне в жінці, яка освічена, дотепна і може підтримати будь-яку розмову. Це не обов’язково означає, що в неї має бути кілька вищих освіт, це означає винахідливість, почуття гумору, мудрість. Жінка, яка може ставити глибокі запитання і розмірковувати про загадки Всесвіту, лежачи під зірками -ось хто подобається чоловікам.

3. Відкритість мислення.

Нікому не подобається, коли йому кажуть, що він неправий. Ніхто не хоче, щоб його виправляли. Чоловік хоче жінку, яка не буде його засуджувати, яка відкрита до нових перспектив і поглядів. Вона любить подорожувати, зустрічати нових людей, дізнаватися щось нове, розширювати свої горизонти.

4. Вона знає себе.

Те, що в неї відкрите мислення, не означає, що вона наївна. Вона знає себе, довіряє своїй інтуїції, знає, чого вона хоче, а чого ні. Вона не намагається бути кимось іншим.

5. Самовираження.

Вона ділиться своїми думками і почуттями, говорить, що думає. Це не обов’язково означає, що вона дуже балакуча. Вона може бути скромною і тихою, але знає, як проявити себе: мова тіла, малювання, готування, поезія, танці. Вона оживає в тому, в чому хоче проявлятися.

6. Простота.

Чоловіки цінують амбіції і великі мрії, але вони хочуть жінку, яка цінує життя в дрібницях, яка знає, що найважливіше в житті – сім’я, дружба, любов, близькість. Вона чесна і практична, вона не женеться за багатством і статусом, вона хоче жити тут і зараз.

7. Впевненість.

Жінка повинна знати собі ціну, але щоб це не доходило до егоїзму і самозакоханості. Впевнена жінка знає себе і приймає себе такою, якою є.

8. Їй комфортно у своєму тілі.

Це головна проблема більшості жінок, для яких їхнє тіло ніколи не ідеальне. Але насправді важливіше, як вона почувається у своєму тілі, а не який вигляд має (хоча це теж важливо).

9. Креативність.

Нікого особливо не приваблюють слова “нормальний” або “середній”. Усі хочуть когось особливого, такого, що відрізняється від інших, креативного, унікального. Чоловік хоче жінку, яка не боїться робити все по-своєму. У ній є дух свободи.

10. Пристрасть.

Це не тільки сеkсуальна пристрасть, а пристрасть у кар’єрі, в улюбленій справі, спорті, захопленні. Коли в жінки горять очі, коли вона робить те, що їй подобається. Ця енергія і відданість дуже привабливі.

11. Цілеспрямованість.

Жінка, яка знає, чого хоче від життя, і прагне до цього. Вона знайшла свій шлях, свою мету. Це наповнює її життя сенсом, заряджає ентузіазмом. І робить дуже привабливою.

12. Щастя.

Немає нічого сеkсуальнішого, ніж жінка, яка щаслива сама по собі. Жінка, яка часто сміється, яка випромінює радість і позитив, яка змушує чоловіка посміхатися (але це не означає, що в неї не буває поганих днів).

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета