1900 гривень стипендії виплачуватимуть для кращих спортсменів Тернополя

На засіданні виконавчого комітету затвердили Положення про призначення стипендій кращим спортсменам Тернопільської міської територіальної громади у 2021 році.

Відповідно до документу, стипендія буде призначатися персонально талановитим спортсменам, які є переможцями та призерами чемпіонатів, першостей світу, Європи, України та інших змагань з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, сприяють уславленню громади на всеукраїнському і міжнародних рівнях.

Підставою для призначення стипендії є відповідне клопотання та інформація про результати участі в змаганнях спортсменів-кандидатів. Висунення на здобуття стипендії проводять тренери спортсменів, спортивні федерації, асоціації, спілки тощо (осередки Всеукраїнських спортивних федерацій, асоціацій, спілок тощо), керівники фізкультурно-спортивних установ, закладів та організацій. Спортсмен може висунути свою кандидатуру на встановлення стипендії самостійно.

Розмір стипендії цьогоріч збільшився та становить 1900 гривень на місяць кожному спортсмену. А відбір серед кандидатів на здобуття стипендії здійснюватиме спеціальна комісія, склад якої затверджено виконавчим коімтетом Тернопільської міської ради.

Поширити:

Post Author: Автор