ІІ Інтернаціональна конференція в Тернополі

Вчора, 7 листопада, у Тернополі розпочалася ІІ Інтернаціональна конференція на тему «Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі». Вона проходила у ресторані «Оскар», що знаходиться на вулиці Крушельницької, 18.

Основними організаторами даної конференції є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя з української сторони та Індо-Європейська Освітня Фундація – з польської.

«Основний організатор конференції – ТНТУ імені І.Пулюя. Він намагається залучити в розвиток Тернопільщини підприємства та інвестиції, а також налагодити міжнародну співпрацю в галузі освіти, зокрема проводити навчання і стажування наших студентів за кордоном. Головні питання, підняті на сьогоднішньому форумі – бізнес-ризики співпраці і відносин між підприємствами різних держав та динамічні зміни в глобальній економіці», – розповів відомий маркетолог, громадсько-політичний діяч та депутат Тернопільської обласної ради Михайло Тимошик.

Власне, сама конференція відбулася за підтримки Тернопільської міської ради, обласної ради та Тернопільської обласної адміністрації.

На захід прибули представники вищих навчальних закладів, керівних структур і бізнесу не тільки від Тернопільщини та України в цілому, а й з багатьох країн світу – Польщі, Індії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Білорусі тощо. Учасників інтернаціональної конференції привітали з приїздом до нашого міста міський голова Тернополя Сергій Надал, новообраний голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель та начальник управління стратегічного розвитку Тернополя Юрій Дейнека.

Членом організаційного комітету даного інтернаціонального форуму стала кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та фінансів ТНТУ імені І.Пулюя Ірина Крамар, яка, до слова, володіє надзвичайно хорошим рівнем англійської мови – В2. На конференції виступало чимало спікерів, котрі розповідали про стан економіки, агробізнесу, освіти, технічних інновацій та туризму на Тернопільщині. Зокрема, до присутніх звернулися начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА Оксана Качурівська з доповіддю «Відкрий Тернопільську область – інвестуй у нові можливості», директор Західного наукового центру НАН України і МОН України Олег Зинюк, почесний консул Угорщини в Тернополі і Тернопільській області Тетяна Чубак, учасники іноземних делегацій тощо. Бажаючі могли задати свої питання до спікерів та отримати аргументовані відповіді.

«Сьогоднішня зустріч, насправді, дуже гарно організована, підібрані цікаві спікери із дійсно науковим підходом до справи. Тут для дискусії піднято надзвичайно актуальні для сьогодення теми. Зокрема, одна з них – підняття і покращення рівня та якості освіти в кожній із держав, в тому числі й в Україні. Наша держава зараз знаходиться на грані занепаду у цій сфері і я думаю, що одне із завдань конференції – через освіту та інтеграцію з міжнародним бізнесом покращити економічну ситуацію в Україні. Особисто мене зачепила проблема здобуття вищої освіти саме жінками. Жінка має повне право отримати знання у тій сфері, до якої відчуває потяг, і не залежати матеріально від сім’ї чи суспільства», – поділилася своїми враженнями кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики ТНТУ ім. І.Пулюя. Наталія Гарматій.

«Хочу подякувати організаторам даного заходу, тому що ця конференція – це дійсно фантастична подія, проведена на дуже високому рівні. Тут надзвичайно цікаві доповіді учасників дискусії. Сподіваюся, що ми зможемо ефективно використати набуті знання й досвід для розвитку нашого регіону. Для мене болючою є проблема підняття соціально-побутового рівня життя українців та залучення сучасної молоді до здобуття вищої освіти», – зазначила кандидат економічних наук ТНТУ ім. І.Пулюя Ірина Мартинюк.

До слова, міжнародна конференція продовжиться ще й сьогодні, 8 листопада, у приміщенні зали засідань Вченої ради ТНТУ імені І.Пулюя. Також завтра відбудеться відкриття Індо-Європейського центру в цьому ж університеті.

Юлія Іноземцева

Поширити:

Опубліковано: Diana

Post Author: Diana