економіка

Після спілкування із псевдобанкіром тернополянка втратила власні заощадження

Понад 9000 гривень втратила жителька Тернополя після спілкування з псевдопрацівником фінансової установи. З заявою про злочин жінка звернувся до працівників Тернопільського відділу поліції.

Як розповіла потерпіла, до неї зателефонував банкір й попросив уточнити певні персональні дані власника карткового рахунку, аби убезпечити кошти від несанкціонованих операцій. Тернополянка погодилася й повідомила додзвонювачу CW-код, номер рахунку та вміст смс-повідомлення. Вже через певний проміжок часу потерпіла перевірила стан рахунку та виявила відсутність грошей в розмірі 9500 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 ККУ «шахрайство».

Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.

Ніколи не повідомляйте номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код, а також паролі, що надходять в SMS. Якщо дзвонять і уточнюють ці дані, знайте: це спроба шахрайства.

Суворо дотримуйтеся правил користування карткою, не передавайте ніякої інформації третім особам. Якщо подзвонили і представилися співробітником банку з невідомого номера телефону, не потрібно вступати в дискусію, покладіть слухавку та зателефонуйте на гарячу лінію фінустанови. Всі дзвінки, які надходять з банку клієнту, зберігаються в історії контактів з клієнтом.

Якщо ж ви потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

Поширити:

Опубліковано: Diana

Post Author: Diana