Вчора, 16 травня, на засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення партнера для здійснення державно-приватного партнерства з метою реалізації проекту «Створення Центру реабілітаційного та відновлювального лікування на базі незавершеного будівництва терапевтичного корпусу комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» по вул. Волинська, 40 в м. Тернопіль».
Рішенням сесії затверджено конкурсну документацію, у якій розписаний механізм визначення приватного партнера.
Згідно з положенням конкурсу, на стороні державного партнера виступає Тернопільська міська рада, а також КНП «Міська комунальна лікарня №3» на умовах субсидіарності. Об’єктом державно-приватного партнерства є незавершене будівництво терапевтичного корпусу лікарні. Об’єкт перебуває у комунальній власності.
До конкурсу будуть допущені особи, які мають досвід з утворення та управління аналогічними об’єктами, не менше як три роки; є учасниками ринку медичних послуг, і мають відповідні ліцензії й дозволи на здійснення діяльності, а також мають достатньо коштів на реалізацію Проекту, можуть забезпечити необхідне обладнання, матеріально-технічну базу та мають можливість залучити працівників відповідної кваліфікації.
Переможцем конкурсу стане суб’єкт господарювання, який відповідно до методики та критеріїв, набере найбільшу кількість балів та зможе упродовж реалізації проекту, зокрема, у короткі терміни – не більше як 13 кварталів, завершити будівництво терапевтичного корпусу та на його базі облаштувати центр реабілітаційного лікування, а також зможе надавати 2350 послуг пацієнтам у реабілітаційному та відновлювальному лікуванні, створити щонайменше 117 нових робочих місць, забезпечити надання безоплатних послуг пільговим категоріям населення, забезпечить заробітну плату персоналу на рівні, що не нижчий, ніж середній у регіоні та запропонує інноваційні методи реабілітації та лікування.
Оголосити конкурс з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства передбачено не раніше, ніж за 30 календарних днів після закінчення воєнного стану в Україні.
Довідково. У новоствореному Центрі плануються наступні види реабілітаційного та відновлювального лікування: оцінка загального розвитку; оцінка стану здоров’я; медична реабілітація; фізична терапія; психологічна корекція; логопедична корекція; сенсорна терапія; послуги мультидисциплінарної команди; інформування та консультування; паліативна допомога (мобільна група); навчання опікунів навичкам догляду; водолікування – ванни гідромасажу, душ-кафедра (Шарко, циркулярний), басейн, сауна; спелеокамера; теплолікування (парафіново-озокеритові аплікації); тренажерний зал – бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, батут, шведська стінка, профілактор Євмінова; масаж; сенсорна кімната – сенсорно-моторні активації; динамічна пропріоцептивна корекція із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою «Гравістат»; магнітотерапія; лікувальна фізкультура; фізіотерапія.