8 жовтня парафіяни села Криве та гості, багаточисельне духовенство, усі поспішали до храму Покрови Пресвятої Богородиці щоби відсвяткувати 200-річчя від часу його будівництва.
Згідно церковних книг, храм споруджено громадою села під орудою о. Якова Польового у 1822–1824 рр. З роками храм розбудовувався і оздоблювався як всередині, так і зовні. На парафії працювало багато священників. Нелегким було душпастирське служіння в більшовицькі часи, та громада зберегла свою церкву.
Щоби відсвяткувати поважний ювілей, до Кривого завітали священнослужителі, які служили на парафії: отець Андрій Галиш (1991-1997 рр.), отець Євген Бойко (1997-2004), отець Зіновій Афінець (2004-2009), отець Іван Козлик (2009-2010), отець Володимир Шмигель (2010-2018), декан Козівського деканату отець Роман Рокецький, уродженець села отець Михайло Федорів (Надвірна, Івано-Франківська область), отець декан Олег Пігій (Львівська область), отець декан Михайло Паньків (Збаразький деканат), священники Козівського та Козлівського деканатів – отець Михайло Забанджала, отець Віталій Олійник, отець Володимир Наконечний з Козови, отець Степан Олексюк з Кального, отець Віталій Чижевський з Щепанова та Йосипівки, отець Іван Гуменюк з Покропивної, отець Олег Марущак з Олесино.
Урочистості розпочали із зустрічі преосвященного владики Володимира Фірмана, з хлібом і сіллю якого радо зустрічали парафіяни та гості свята. Під час святкової літургії за участю владики та всіх священнослужителів, неодноразово в небо линули щирі молитви благання за мир, за наших захисників, за поранених та полонених. Опісля, владика Володимир Фірман, з благословення митрополита Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, кир Василія Семенюка відзначив священника, о. Віталія Пігія, за опіку цим святим храмом, жертовність та важливу участь у житті парафії нагрудним золотим хрестом. До вітального слова приєднався також Роман Солтис, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у Козівській селищній раді, вручивши грамоту від селищної ради та подарунок для церкви.
На завершення дійства був виступ-привітання для всіх присутніх, ознайомлення з історією церкви, мелодійний спів дітей та учасників церковного хору.
Приємною несподіванкою та парафіян та гостей було солодке частування, а також отримання буклетів про історію церкви.