Про це повідомляють на сайті Тернопільської обласної ради.
Експозиція стала несподіванкою для неї. Сюрприз організував її чоловік, художник Богдан Ткачик. Вирішив, досить картинам лежати в майстерні, нехай талант дружини побачать люди.
«Вона, направду, художниця європейського рівня. Я вчився у неї», – зазначає чоловік.
«Враження, ніби то не я писала, а хтось зверху мною керував, а я тільки підправляла…», – зізналася ювілярка, оглянувши власні полотна.
«Ви – людина надзвичайної скромності й таланту. Пензлем та олівцем передаєте дух епохи. Кожне полотно – як сповідь. У кожному – біль нації, пропущений через власне серце. Своєрідна містерія образу, кольору та ліній», – акцентував, звертаючись до художниці, керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Олег Сиротюк.
Із ювілеєм та унікальним вернісажем художницю привітали представники влади й духовенство, художники, актори, освітяни й студенти. Олег Сиротюк передав вітання від імені керівництва й депутатського корпусу Тернопільської обласної ради, подякував Ганні Ткачик за глибину змісту, закодовану в кожній з картин, та відзначив грамотою Тернопільської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток українського образотворчого мистецтва та патріотизм.
В її експозиції 27 живописних полотен і 13 малюнків, а також книги, проілюстровані авторкою.
Ганна Ткачик – графік, живописець, педагог, яка все своє життя присвятила мистецтву і педагогічній праці. У її творчому доробку – понад 200 творів.
Родом художниця з Покропивної, що на Козівщині. Закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша та Львівський інститут декоративного і прикладного мистецтва.
Із 1977-го року живе в Тернополі. Працювала викладачем рисунка, живопису і композиції на художньому відділенні Тернопільського кооперативного коледжу, а від 1996-го – його завідувачкою.
Виставка художниці «Я ще з дитинства в’язала свій хрест» діятиме до 25 грудня.