Військовослужбовці 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ разом із приданими підрозділами підбили підсумки бойової роботи за липень 2026 року. Захисники порівняли свій місячний доробок із гарячими жнивами, підкресливши, що абсолютно всі дані офіційно підтверджені засобами розвідки.
За місяць напружених боїв українським воїнам вдалося ліквідувати 19 окупантів та поранити ще 79 осіб з особового складу ворога.
Втрати ворога в техніці, РЕБ та транспорті
Завдяки влучній роботі артилерії та розрахунків безпілотників за місяць уражено й знищено значну кількість важкого озброєння та транспорту противника:
-
Бронетехніка: 1 танк та 2 броньовані машини;
-
Автотранспорт та спецтехніка: 61 легковий автомобіль, 20 вантажівок, 9 одиниць інженерної техніки, 7 мотоциклів, 6 квадроциклів та 1 багі;
-
Артилерія та озброєння: 4 гармати, 1 міномет, 2 наземні роботизовані комплекси;
-
Засоби РЕБ і зв’язку: 4 автомобільні комплекси РЕБ, 8 інших засобів РЕБ, 1 пост РЕБ, 1 РЛС разом із блоком управління, 3 засоби радіоелектронної розвідки, 206 антен зв’язку та 3 камери спостереження.
Знищені безпілотники, склади та укриття
Справжнім пеклом липень став і для ворожої аеророзвідки, пунктів управління та складів забезпечення:
-
Безпілотна авіація ворога: знищено 72 дрони типу «Молнія», 17 БпЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас», 16 БпЛА типу VT40, 11 ударних БпЛА та FPV «ждун», а також 2 розвідувальних БпЛА «СКАТ 350М»;
-
Пункти управління та інфраструктура: уражено 10 наземних пунктів управління БпЛА;
-
Склади: 13 складів із боєкомплектом, 4 склади пально-мастильних матеріалів та 5 складів військового майна;
-
Фортифікації: зафіксовано 2588 уражень ворожих укриттів.
Як долучитися до лав 105 бригади ТрО
У бригаді наголосили, що в серпні бойова робота триватиме з не меншою інтенсивністю. Усі охочі стати на захист країни та стати частиною підрозділу можуть звернутися до рекрутингового центру за номером +38 (050) 50-63-468 (також через WhatsApp і Signal) або заповнити онлайн-анкету.
Ми писали також: Бійці 105 бригади ТрО з Тернополя за тиждень знищили багато техніки та складів окупантів.
Бійці 105 бригади ТрО з Тернополя за тиждень знищили багато техніки та складів окупантів

