«А хай то Качка копне!» у тернопільському театрі актора і ляльки

У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки відбулася премєра вистави «А хай то Качка копне!» Марти Ґушньовської. Постановку приурочили до 40-річчя творчої діяльності театру.

«А хай то Качка копне!» – комедія 16+ у якій розповідається про життя, про його сенс і про те, що кожен завжди і всюди може свій сенс життя віднайти, не рідко там, де на це найменше сподіваєшся.

Привітати колектив театру з ювілеєм завітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Вже впродовж 40 років Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки дарує позитивні емоції та посмішки малечі та дорослим. Переступаючи поріг театру ніби повертаєшся у дитинство. Пригадую, як понад 30 років тому, ще у дитячому садочку, я вперше сюди прийшов. Я завжди любив театр актора і ляльки, а зараз на його веселих, добрих казках та історіях виховуються мої діти.

Щиро дякую акторам за ті неймовірні емоції, які вони дарують нашим діткам, показуючи їм що таке дружба, вірність, добро, справедливість та порядність. Ви справжні ентузіасти, які самовіддано роблять улюблену справу. Я бажаю Вам творчого натхнення та зберігати любов і жагу до своєї роботи, до глядача, до дітей. Від усього серця бажаю Вам втілення творчих задумів, наснаги і вдячних глядачів!», – зазначив Михайло Йосифович.

Директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки Іван Шелеп подякував очільнику Тернопільщини за допомогу та сприяння у розвитку театру та наголосив, що цей ювілей буде ще одним кроком до створення нових творчих проектів.

«За сорок років не одне покоління тернополян виросло на наших казках. Пізнання світу починається з казки. На перший погляд це дуже просто. Але якщо задуматися наскільки важливим театр є у виховному процесі, скільки знань і сил потрібно докласти для того, щоб справді виховати театрального глядача, тоді розумієш, якою ціною це дається та важливість нашої місії. Власне, цим ми і пишаємось. Дякую, Михайле Йосифомичу, що завжди долучаєтеся та допомагаєте нам», – наголосив керівник театру.

Після перегляду вистави Михайло Головко вручив кращим працівникам Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки грамоти та цінні подарунки (годинники) голови Тернопільської обласної ради.

 

Поширити:

Post Author: Diana