економіка

Аферист привласнив гроші тернополянки

Жінка хотіла збільшити кредитний ліміт, натомість втратила чималу суму грошей. Працівники Тернопільського райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства.

До потерпілої зателефонував зловмисник і представився співробітником фінансової установи. Він розповів, що саме зараз, банк надає можливість збільшення кредитного ліміту, але для цього потрібно повідомити номер особового рахунку та смс-повідомлення, яке надійде жінці на телефон. Потерпіла зробила все, про що просив аферист і вже за лічені хвилини отримала сповіщення про списання 9300 гривень.

Відомості про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці просять власників банківських рахунків: не повідомляти ПІН-коди картки та в жодному разі не зберігати їх у гаманці чи разом з карткою. Не повідомляти ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Працівники фінансових установ ніколи не перевіряють ваші персональні дані. Окрім цього, не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, та набирати на телефоні невідомі вам комбінації цифр.

 

 

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *