економіка

Аферисти видурили у мешканки Тернопільщини значну суму коштів

На Тернопільщині жінка повіривши шахраям віддала їм свої заощадження з банківської картки. Про те, що її обдурили вона дізналася через смс-повідомлення, у якому була інформація, що 30 тисяч гривень успішно переведено на інший рахунок.

Як з’ясувалося, про існування такої великої суми на її картці жінка і не знала. Уже при перевірці стало відомо, що свого часу вона потрапила у аварію, але мала оформлену страхівку. Саме ці гроші, в розмірі тридцяти тисяч гривень, наприкінці грудня були зараховані на її електронний гаманець. Проте жодних сповіщень від страхової компанії чи банку вона не отримувала.

31 січня близько 15:00 до неї зателефонувала невідома особа, яка представилася працівником фінустанови. Жінка каже, що невідомий знав номер її особистого рахунку, оскільки називав його, а вона звірялася. Потім почали надходити смс-повідомлення та інші рекомендації, що за чим натискати і що вводити.

Як результат – вона втратила 30310 гривень. Наразі правоохоронці перевіряють і номери, з яких телефонували та приходили повідомлення, і картковий рахунок, куди пішли кошти.

Поширити:

Post Author: Diana