Барна перевірив використання державних коштів

За пропозицією голови райдержадміністрації Людмили Юзьків держава виділила кошти на соціально-економічний розвиток закладів інфраструктури окремих населених пунктів Борщівського району. Для Борщівської ЗОШ I-III ступенів №1 було закуплено акустичну систему та плити для приготування їжі. Борщівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» придбав акустичну систему та 10 комп’ютерів, а у Борщівській ЗОШ I-III ступенів №2 замінили вікна на енергозберігаючі.
Народний депутат України Олег Барна спільно з заступником голови райдержадміністрації Миколою Будзінським та помічниками нардепа Василем Мойсеюком та Олександром Степовим з метою перевірки використання державних коштів, відвідали борщівські загальноосвітні школи, проінспектували стан виконання ремонтних робіт у Борщівському районному будинку культури, з директором спортшколи Віктором Голубцем побували в дитячо-юнацькій спортивній школі.
Також здійснили візит до села Кривче, в амбулаторії якого замінено 11 дверей на енергозберігаючі, зроблено монтаж стелі. Відвідали село Гермаківка, де зроблено заміну вікон в місцевій школі та замінена крівля на дитячому садочку, придбано побутову техніку для дитсадка, енергозберігаючі вікна та двері для інших об’єктів соціальної сфери, акустичну систему для будинку культури.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *