освіта

«Березень. Читають всі!»: відомі тернополяни долучились до акції у бібліотеці

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей знані краяни читали для дітей книгу Сергія Гридіна «Федько, прибулець з інтернету».

Серед запрошених: вчитель-методист української мови та літератури Української гімназії ім. Івана Франка Олександра Грабовська, голова ГО «Захист», депутат міської ради та мама чотирьох діток Мар’яна Головко, почесний консул Угорщини у місті Тернополі та Тернопільській області Тетяна Чубак, журналіст, заступниця редактора газети «Вільне життя» Лілія Костишин, методист юнацько-дитячої організації ПЛАСТ м. Тернополя Аліна Зюзінова, старший інспектор управління патрульної поліції міста Тернополя Ігор Івасів, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Тернопільській області Олеся М’ялковська.

Голова ГО «ЗАХИСТ» Мар’яна Головко зазначає, що важливо з раннього віку привчати дітей до читання книг.

«Дякую організаторам за чудовий захід, можливість поринути у світ книг та поспілкуватися із дітьми, які з дитинства цікавляться літературою! Кожна дитяча книга — це світ із незвичайними персонажами, яскравими картинками та добрими емоціями. Вкрай важливо читати малюкам з раннього віку, адже дитина переживає все те, що відбувається з героями книг та вчиться розпізнавати добро і зло. До того ж, читання розвиває пам’ять й творчі здібності!» — наголосила Мар’яна Головко.

Поширити:

Post Author: Diana