Без вихідних: дорожники Тернопільщини протистоять негоді

Вже декілька днів жителі краю під впливом негоди. Зниження температури, надмірні опади снігу та пориви вітру можуть значно ускладнити проїзд автошляхами.

До прикладу, минулого року в декількох сусідніх областях, під час негоди, рух транспорту довелось обмежити. В той же час на Тернопільщині дорожникам вдалось втримати мережу автошляхів і не припиняти рух транспорту. За останні декілька років, зізнаються дорожники області, їм вдалось напрацювати дієвий механізм оперативного усунення наслідків складних погодних умов.

Так, станом на сьогодні проїзд дорогами загального користування державного значення Тернопільщини забезпечений. Проїжджа частина розчищена та посипана сумішшю солі й піску. Особливу увагу дорожники приділяють складним ділянкам (спускам-підйомам, крутим поворотам). В постійній роботі близько двохсот працівників та більше сотні механізмів. Наразі, опади снігу не припиняються, тож роботи з розчищення та посипки тривають в цілодобовому режимі.

«Для нас, дорожників, важливо надати безпечний проїзд по всій мережі державних автошляхів області, тому працюємо і у нічну зміну. Залучаємо потужну техніку підрядних організацій – ротори, навантажувачі, автогрейдери», – коментує начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

Водіям варто пам’ятати, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.

Поширити:

Post Author: Diana