«Бригада» по-тернопільськи

У Тернополі хлопець вирішив розібратися із своїми кривдниками, які минулого вечора побилися із ним, та не зміг знайти їх на бульварі Данила Галицького, що на Східному масиві. Відбулося це близько 10-ї години вечора сьогодні, 10 червня.

Для цього він заїхав своїм автомобілем на пішохідну зону, де прогулювалися тернополяни та їхні діти, які власне і зупинили авто та викликали наряд поліції.

«Мене вчора побили тут і я приїхав їм помститися, – розповідає водій – Чого на машині? Бо під сидінням бита. Не буду ж йти з нею через весь бульвар».

Полісмени вислухали думки незадоволених тернополян й порушника. Перевірили стан водія і запропонували йому відвідати наркодиспансер, адже виявили ознаки наркотичного сп’яніння.

Конфлікт закінчився після того, як машину із пішохідної зони вивіз друг водія. Свідків та людей, які викликали наряд запросили для чистоти слідства у наркодиспансер, але попросили тиші й поваги до працівників даного медзакладу.

Також, за даними поліції, хлопець та його машина оформлені у службі таксі «579».

«Дякуємо за те, що не лишилися осторонь. Пам’ятайте, що порядок і дисципліна залежить від кожного з нас»,- заявив поліцейський.

Матеріал підготувала Анна Валова

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *