облрада

Бути директором Чортківського шкірно-венерологічного диспансеру виявила бажання лише одна людина

У п’ятницю, 26 липня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Чортківський обласний комунальний шкірно-венерологічний диспансер».

На конкурс надійшли документи від одного претендента на посаду. Члени конкурсної комісії заслухали конкурсну пропозицію Кузь Тетяни Богданівни.

Претендент представила план реформування закладу та заходи з виконання завдань, можливі ризики, пропозиції з покращення економічних та фінансових показників, підвищення ефективності його діяльності, залучення інвестицій, а також відповіла на запитання членів конкурсної комісії.

Після проведення процедури голосування та підрахунку голосів члени конкурсної комісії визнали Тетяну Кузь переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства “Чортківський обласний комунальний шкірно-венерологічний диспансер» Тернопільської обласної ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *