“Бюджет на 2021 рік – це геноцид українців та смертний вирок нашій економіці!”, – Михайло Головко

Уряд заклав на 2 мільярди 700 мільйонів гривень менше видатків на субсидії. Про це йдеться у проекті держбюджету оприлюдненому на сайті Верховної Ради. В документі зазначається, що на 2021 рік на ці цілі передбачена сума майже 36 з половиною мільярдів гривень, тоді як у попередньому році на субсидії передбачалося понад 39 мільярдів, тобто на 7% більше. Разом з тим витрати на діяльність Верховної Ради урядовці навпаки збільшили. Також видатки на Офіс президента збільшено на 39% та на 15% на Кабмін.

Народний депутат України VII та VIII скликань, свободівець Михайло Головко наголошує, що це цинізм з боку влади, яка веде себе, як мародери.

«Тут чітко видно «синдром влади», тобто місце сидіння формує точку зріння. Слуги народу не бачать проблем людей, не бачать соціальної прірви та хизуються, що підняли на копійки мінімальну заробітну плату. Насправді ж вони, в черговий раз, відновили космічні зарплати для чиновників», – каже політик.

Свободівець зазначає, що показники бюджету є здебільшого роздутими.

«В минулому році лише невиконання по митних та податкових зборах – 80%, цього року прогалина в бюджеті близько 300 мільярдів. Вони закладають дефіцит знову понад 300 мільярдів. Також, в бюджеті закладають рекордну кількість запозичень, це майже 700 мільярдів внутрішніх та зовнішніх. Дві третини бюджету – це запозичення.Такого ще ніколи не було. Хто це віддаватиме? Потім, щоб розрахуватись з боргами, продаватимуть землю, стратегічні підприємства, заводи, ліси, порти, залізницю… ВО «Свобода» ще в минулих каденціях пропонувала ухвалити антиолігархічний пакет законів, завдяки яким би наповнювався державний бюджет. Тоді б не було проблем з фінансуванням медицини та інших галузей», – зазначає він.

Михайло Головко додає, що бюджет на 2021 рік – це геноцид українців та смертний вирок нашій економіці!

«Те, що попередні уряди руйнували роками Шмигаль і компанія вирішили знищити за кілька місяців. Нас чекають соціальні потрясіння. Тому не час опускати рук, час готуватися брати владу і наводити порядок в країні».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *