Черговими жертвами інтернет афериста стали мешканці Чортківського району

Кримінальне провадження відкрили правоохоронці Тернопільщини щодо незаконного збагачення. Жертвами стали мешканці обласного центру та Чортківського району. Вони купували товар в мережі Інтернет, а натрапили на аферистів.

Аферист натрапив на оголошення одного із заявників про продаж мобільного телефону «Iphone 11», зателефонував під виглядом потенційнийного покупця та попросив заповнити дані в посиланні, яке він надіслав продавцю. Аферист сказав, що це потрібно, щоб він переказав кошти за покупку. Чоловік нічого не запідозрив, й зазначив всі свої персональні дані, які потрібні були для аферисти, аби спустошити його картковий рахунок. Вже через певний час тернополянин отримав сповіщення про зняття залишку з рахунку в розмірі 5400 гривень.

Інший потерпілий переказав майже 1000 гривень за комплектуючу деталь до комп’ютера. Однак замість бажано, в посилці чоловік отримав цвяхи.

Відомості про події правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують громадянам, не вірити розміщеній в мережі – Інтернет інформації про продаж або купівлю різного роду товару. Завжди необхідно здійснювати покупки на перевірених інтернет – платформах.

Саме через свою безпечність жителі Тернопілля потрапляють на гачок шахраїв і втрачають власні заощадження.

Якщо ж ви все ж таки потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

 

Поширити:

Post Author: Автор