Чернівецький прикордонний загін запрошує на службу тернополян

Чернівецький прикордонний загін шукає вмотивованих, сильних, цілеспрямованих чоловіків для комплектування вакантних посад в підрозділах охорони державного кордону.

Кандидати на посади будуть мати можливість проходження служби в місті Чернівці, Сокиряни,  Кельменці, селі Мамалига, місті Герца, селі Тереблече, місті Красноїльськ, селі Фальків, селі Селятин Чернівецької області та місті Івано-Франківськ, селі Шибене Івано-Франківської області.

“Запрошуємо на військову службу за контрактом або за призовом під час мобілізації. Впродовж перших шести місяців служби військовослужбовці за контрактом проходять відповідний курс підготовки, несуть службу на державному кордоні та не залучаються до ведення бойових дій. Держава гарантує високе стабільне грошове забезпечення, повний соціальний пакет, виплату одноразової грошовї допомоги при підписані першого контракту у розмірі 18 000 грн., можливість навчання та підвищення кваліфікації”, – йдеться у дописі прикордонників. – Якщо ти готовий приєднатися до сильних, мужніх, справжніх професіоналів та хочеш стати частиною потужної команди охоронців державного кордону України, контактуй з нами. Детальні умови прийому на військову службу до Чернівецького прикордонного загону можна дізнатися в наших підрозділах комплектування або перейшовши за QR-кодом.”

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета