Чого бояться тернопільські нардепи?

Майже всі народні депутати з Тернопільщини заблокували ухвалення закону, який по факту скасовував недоторканність народних обранців.

Серед тих хто не підтримав президентський законопроект №1009, який повинен був надати право правоохоронним органам проводити прослуховування і обшуки депутатів без дозволу Верховної Ради України, представники «Слуги народу»: Ігор Василів, Андрій Богданець, Людмила Марченко. А також Іван Чайківський, який представляє депутатську групу «За майбутнє», позафракційний Микола Люшняк, представники фракції «Європейська солідарність»: Степан Кубів і Олег Синютка та Володимир Цабаль з «Голосу», які теж ввійшли у міжфракційне депутатське об’єднання «Тернопільщина».

Нагадаємо, що незважаючи на те, що раніше Верховна Рада ухвалила зняття недоторканності, внісши відповідні поправки до Конституції, фактично зняття імунітету з народних обранців неможливе, поки не будуть внесені правки до Кримінально-процесуального кодексу.

З даного голосування стало зрозумілим, що деякі нардепи дуже хочуть зберегти власну недоторканність, а обіцянки, які давали раніше швидко забувають.

 

Поширити:

Post Author: Diana