Чотири пожежі на Тернопільщині ліквідували вогнеборці за минулу добу

Чотири пожежі на Тернопільщині ліквідували за минулу добу.

Пожежа господарської будівлі, яка спалахнула 29 березня о 12:57 в с. Скородинці Чортківського району знищила покриття будівлі та речі домашнього вжитку на площі 50 м. кв., 1 тонну пшениці та  пошкодила облицювання стін будівлі на площі 50 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Незабаром, с. Великі Гаї Тернопільського району, загорілась суха трава на площі 0,1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговою зміною ЧСПТ АРЗ СП Управління, під час гасіння врятовано 1 гаражне приміщення.

о 16:59 у селищі Скала-Подільська Чортківського (Борщівського) району виникла пожежа на 1-му поверсі п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку. Пожежа знищела меблі та речі домашнього вжитку в кімнаті квартири на площі 15 м.кв., пошкодила облицювання стін та стелі кімнати. Під час ліквідації врятовано квартиру, а також проведено евакуацію з верхніх поверхів двох мешканців будинку.

Крайня пожежа 29 березня спалахнула в закинутому житловому будинку о 21:59 в м. Кременець по вул. Льотчиків Визволителів. Внаслідок пожежі знищено сміття та підлогу в кімнаті будинку на площі 10 м.кв., пошкоджено облицювання стін, стелі, перекриття та покриття будинку на площі 20 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Управління, під час гасіння врятовано 1 будівлю.

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *