поліція

Чи безсила поліція перед збаразьким палієм?

У селі Кобилля на Збаражчині на підприємстві «Рідна земля» в ніч на 7 жовтня трапилася пожежа. Вогнем вщент знищено два трактори, а матеріальні збитки сягають десятки тисяч доларів.

Пожежу вдалося загасити ще до приїзду рятувальників, завдяки трактору з поливальною бочкою, який стояв неподалік. Запалювальною сумішшю було також полито трактор вартістю близько 70 тисяч доларів та комбайн вартістю близько 100 тисяч доларів марки John Deere. Як видно з камер відеоспостереження зловмиснику просто не вдалося їх підпалити.

Керівник підприємства Олександр Бочаров впевнений, що підпал пов’язаний з його перемогою на тендері по перевезенню в місті Збараж. Адже паралельно з тим, тієї ж ночі, була спроба підпалу підприємства, яке займалося тендером.

Нагадаємо, нещодавно в Збаражі оголосили тендер на перевезення, оскільки попередній перевізник АТП постійно вимагав підвищити тарифи та порушував умови договору. Всім у місті відомо, що причетним до АТП є Роман Адамович, який вважає себе монополістом та навряд чи збирається віддавати цю нішу комусь іншому.

До слова, кілька років тому в Збаражі ще один підприємець намагався скласти конкуренцію АТП в перевезені по місту, запустивши таксі. Як наслідок  – кілька згорілих машин.

Що трапиться швидше, таємничий палій, про котрого знає кожен у Збаражі, спалить все місто, чи поліція таки його засадить за грати, покаже час. Ми ж будемо тримати читача в курсі цих загадкових лише для правоохоронців подій.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *