Чи отримає Турський статус учасника бойових дій?

Вчора в центрі Тернополя, біля відомого у місті закладу громадського харчування, сталась кривава подія, – колишній депутат міської ради Ігор Турський отримав ножове поранення нижче спини.

Саме така особиста неприємність колишнього чиновника стала шансом пропіаритись для всіх його теперішніх друзів: зокрема Іван Сороколіт повідомив у соцмережах, що саме він був поруч з жертвою, водночас в телесюжеті свідки вказали, що разом  із Турським був Роман Навроцький. Фото з місця події були оприлюдненні в групі колишнім помічником колишнього депутата Тетяною Колеснік, тобто і вона теж була недалеко на момент події, хоча кажуть, що остання і так завжди поруч з ним і вдень і вночі. Також свої думки з цього приводу висловили більшість учасників місцевого політикуму, включно з деякими народними депутатами, звичайно ж не оминув висловити свою стурбованість і новий політичний бос порізаного екс-депутата Солонтай.

 

І хоча поміж містянами шириться думка, що вся ця подія не більше ніж піар політичних аутсайдерів, якось воно все надто театрально і награно виглядає – кому знадобилось бити ножем людину в центрі міста, та ще й так влучити, щоб кров була, а небезпеки для життя не було. І друзі не завадили, хоч і були поруч, і особиста журналістка фото залила спершу в групу, котру адмініструють товариші по партії, щоб можна було проконтролювати суспільну думку і направити її в правильне русло, і товариші одразу ж тицьнули пальцями кого саме потрібно звинувачувати у трафунку – ми таки спробуємо розібратись кому насправді це може бути потрібно, окрім самого постраждалого та його близького оточення звичайно.

 

Отож, чи заважав Ігор Володимирович своїм колишнім однопартійцям із ВО «Свобода»? Звичайно, поки перебував у статусі депутата міської ради та носячи свободівський значок на лацкані. І дуже б поміг Ігор Володимирович «Свободі» підняти рейтинги, якби отримав удар ножем як свободівець. Натомість політична партія починає марудний і навпаки неприємний для рейтингу юридичний процес позбавлення мандата депутата, котрий прикрившись партійним знаменом стягує ділянки як у Тернополі – вул. Шептицького для прикладу, так і поза Тернополем – с. Мшанець, 28 Га. Майже рік судової тяганини і мандата позбавлено, партія вітає нових депутатів, старий депутат на вулиці за зачиненими дверима нікому нецікавий і непотрібний. Про абсурдність цієї версії також свідчить і те, що в одному місці було два екс-свободівці тому і замах мав би бути на обох одночасно, тим більше що за свідченнями нападаючих було троє, щоправда двоє з них спостерігали здаля і кинулись навтьоки, як тільки Турський отримав поранення.

Зате є інша партія, «Сила людей», котру, ще будучи депутатами Тернопільської міської ради, рейдернули Турський, Сороколіт та компанія, і хоч там залишилось багато незадоволених вже колишніх партійців, але навіть на етапі протидії рейдерському захопленню тернопільського осередку партії «Сила людей» все обмежувалось дискусіями в інтернатах. А після бою і поготів кулаками вже ніхто не махає.

Торфові котельні, котрі тернопільська так звана опозиція намагалась заблокувати на догоду Фірташу, таки отримали всі необхідні дозволи і починають свою роботу. Так якось сталось, що майже одночасно з припиненням пікетів під котельнями у одного із противників альтернативним видам палива з’явився новий автомобіль – позашляховик Порше. Висувати версію, що російські спецслужби вирішили у звичний для них спосіб позбутись чиновника, котрий їм став непотрібний ми не будемо в силу фантастичності такої версії для нашого міста. Хоча, якщо дійсно виявиться, що він постраждав від рук росіян, то він сміливо може просити статус учасника бойових дій, хоч якась, але таки втіха за всі минулі приниження та й в міському транспорті проїзд буде безкоштовним.

Забудівельники та інші місцеві бізнесмени, котрим Турський спочатку давав дозвіл на початок робіт у сесійній залі, натиснувши кнопку «За», а потім по зрозумілих, очевидно фінансових причинах намагався заблокувати роботи уже на місці, як це сталось наприклад на бульварі Симона Петлюри, може й мали б причину віддячити колишньому депутатові в такий спосіб, але відколи прокуратура взяла двох «активістів», один з яких має чітко кримінальне минуле, то ця категорія мала б як мінімум дочекатись кінця слідства, адже є шанс що на допитах прозвучить і ім’я замовника «активності» поблизу забудов, то навіщо позбавляти себе такої втіхи і йти на непотрібний ризик?

До цього всього, ще й не варто скидати з терезів і просто банальну побутову версію: борги, жінка, особиста образа, будь-що могло стати причиною такої кривавої розв’язки в центрі міста, тим більше що неподалік того ж театру і Сороколіту трохи пошкодили обличчя, а тоді причиною виявилась ніяка не політична чи громадська діяльність, а давній ворог людства – алкоголь.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 2 до “Чи отримає Турський статус учасника бойових дій?

  • Вася

    (23.02.2018 - 13:18)

    Ті політики раді піару навіть в петлю лізти готові. Нема там інших причин, просто знову хоче в тепле крісло і пожертвував для того дупою!

  • Стьопа

    (24.02.2018 - 15:53)

    Сумне видовище – сайт чувака, який раніше напрошувався в друзяки до Турського і віддав йому свою “денну і нічну” журналістку, сьогодні поливає обидвох фекаліями. Чому? Очевидно, бо знову лишився ні з чим. Авторко, вилазьте з цього гівна, сліпа віра у свого покровителя, ні до чого доброго не приведе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *