Чи заставить Качка працювати Дністер на Барну?

Судячи з усього, на Тернопільщині назріває новий скандал. Цього разу він пов’язаний із кадровим призначенням, яке, як стало відомо, планується в області. На посаду начальника Тернопільського обласного управління водних ресурсів, Степан Барна має намір призначити свого студентського товариша Анатолія Качку.

Пан Качка, так само як і голова ОДА, побував не в одній партії. Свого часу він очолював штаб Порошенка на Збаражчині під час президентської кампанії.  А на парламентських виборах керував обласним штабом Радикальної партії Ляшка, куди, як кажуть, потрапив за протекцією Романа Заставного. Зараз Анатолій Качка є головою Збаразької РДА, куди його також прилаштував друг Барна, незважаючи на спротив громадськості.

Ім’я чиновника не раз було на слуху, оскільки він є любителем чинити протиправне, проти нього навіть відкрито кілька кримінальних проваджень.

За інформацією місцевих ЗМІ, Анатолій Качка привласнив кошти, які збиралися фермерами району для потреб АТО, та покривав свого першого заступника Юрія Головатюка із його підробленим військовим квитком.

На одіозного чиновника заведено справу, через спробу привласнити собі елітний позашляховик, який перебував на балансі Тернопільської ОДА, а згодом був переданий до сфери управління Збаразької РДА.

Горезвісний посадовець відзначився і нападом, у стані алкогольного сп’яніння, на поліцейських, коли ті намагалися вручити йому постанову суду про конфіскацію водійських прав.

Анатолій Качка умудрився навіть вчинити скандал під час поховання загиблого на Донбасі українського військовослужбовця та екс-голови Збаразької РДА Юрія Горайського, прийшовши на похорон разом зі своїм покровителем Степаном Барною. Дружина Героя АТО вигнала з похорону обидвох, нагадавши, як Степан Степанович звільнив з роботи її чоловіка, аби працевлаштувати свого давнього друга Качку, а голова Збаразької РДА в одному зі своїх інтерв’ю пропонував відправити вже тепер загиблого бійця на психіатричну експертизу.

На сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України навіть була зареєстрована петиція про звільнення голови Збаразької районної державної адміністрації, через неефективність його роботи та співучасть у злочинах.

І от тепер Степан Барна намагається посадити у крісло начальника управління водних ресурсів «свою людину», для просування власних інтересів. Адже відомо, що голова Тернопільської ОДА, разом із своїм братом народним депутатом Олегом Барною, є прихильниками будівництва гідроелектростанцій на Дністрі.

При розгляді даного питання у Верховній Раді, нардеп Барна навіть виступив на підтримку забудови Дністра. Він зазначив, що основну увагу в нашій державі слід консолідувати на розвитку альтернативної енергетики. Гідроенергетика є найбільш рентабельною, найменш затратною, і електрика є ця найдешевша, зокрема і по кінцевому результату. Нардеп попросив підтримати цей законопроект і відповідно всім миром починати розбудову, відновлення гідроенергетики, зокрема на каскадах річок.

Після виступу Олега Барни посипався шквал критики, від жителів прилеглих до Дністра територій та екологів, які виступили категорично проти забудови річки, тому це змусило братів трохи змінити риторику, але не змінило їхнє бажання домогтися своєї цілі. І от зараз це питання знову виходить на поверхню.

Оскільки річки та їх експлуатація відносяться до компетенції водгоспу, спеціалісти якого висловились категорично проти забудови Дністра через негативні екологічні, економічні та соціальні наслідки спорудження ГЕС, то зараз Анатолія Качку хочуть прилаштувати туди, щоб він переконав їх у доцільності та необхідності будівництва дамби. Якими методами буде діяти представник братів Барн у цій установі ми можемо лише здогадуватись, але у тому, що водгосп під керівництвом Качки дасть добро на побудову ГЕСів на Дністрі можна навіть не сумніватись. Саме за допомогою свого вірного друга, який буде лобіювати їх інтереси, Барни стриножать вільний Дністер у бетонні пута та будуть намагатися заставити працювати древню ріку для власної кишені.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *