анонс

Чим дивував третій день фестивалю “Файне місто”

Під час третього офіційного дня міжнародного фестивалю «Файне місто» відвідувачі заходу мали нагоду послухати улюблених музикантів. Музика цього дня була на будь-який смак, тому кожен міг знайти для себе щось цікаве.

Прокачали Main Stage фестивалю хлопці із гурту Kalush. Саме вони відкрили друге дихання української реп-гри. За короткий час існування гурт наробив не мало шуму та вже встиг випустити безліч хітових синглів, а також свій перший альбом «HOTIN».

Неможливо було встояти на місці і під час виступу мега шаленого гурту ТНМК.

Вперше на «Файному місті» виступив український експериментальний гурт, який представляв Україну на пісенному конкурсі Євробачення та зайняв 5 місце з піснею «SHUM» – Go_A. В основі творчості групи лежить переосмислення українського фольклору в симбіозі з сучасною музикою.

Під час свого виступу музиканти привітали зі сцени з Днем народження свого юного фаната, записавши для нього відео звернення від всіх учасників фестивалю.

Було під що повідриватися цього дня і на Dark Stage. Запалював «важку сцену» metalcore гурт з Чехії, заснований блогером Єгором Єрушиним – Marina. Минулого року колектив випустив альбом «D2: Neverending Rain», який нещодавно перетнув позначку в 1 мільйон прослуховувань.

Після майже двох років без концертів на фестивалі «Файне місто» виступив ню-метал гурт Infected Rain. Незважаючи на всі труднощі та ковідні обмеження, музиканти все ж прилетіли із США в Україну, щоб подарувати ексклюзивний крутезний виступ і незабутні емоції відвідувачам фестивалю.

Окрасою та душею Light Stage у цей день стала чарівна Vivienne Mort. Кожен виступ Даніели Заюшкіної — надзвичайний, ніжний та чуттєвий. На фестивалі дівчина завжди виступала із групою музиканті, цього ж разу свої популярні твори вона виконувала сама.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *