“Давайте підтримаємо культуру Тернопільщини разом!”, – Михайло Тимошик

Вчора, 21 січня, відбулася сесія Тернопільської обласної ради. Під час засідання депутати звернулися до керівництва держави щодо недопущення продовження локдауну в Україні та неправомірного обмеження права на працю.

Депутат Тернопільської обласної ради, член постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, просвітянин Михайло Тимошик зазначає, що введення локдауну не лише порушує конституційні права українців, але й нищить чимало галузей, зокрема – культуру.

«Введення локдауну є порушенням Конституційних прав громадян. Через необґрунтовані карантинні заборони знищують і галузь  культури в Україні. На сьогоднішній день галузь культури є досить вразливою,  адже не може заробляти достатньо коштів на своє утримання та потребує підтримки з боку держави та на місцевому рівні. Влада мала б підтримувати працівників культури на час карантинних обмежень та одразу ж після, щоб заклади культури в повному обсязі змогли відновити свою роботу, проте навіть не думає цього робити.

Наші громадяни досить обізнані з тим, як потрібно берегтися в час пандемії, тому якісь тотальні заборони не лише зайві, але й не потрібні.

Галузь культури не є прибутковою, проте вона надзвичайно важлива для розвитку міст, сіл та кожного з нас зокрема. Кожен з нас має мати можливість прийти в театр, бібліотеку, клуб, купити квиток на виставу, відвідати експозицію, почитати книжку.

Ми не маємо права дозволити нищити нашу культуру. Адже мова та культура є основою сильної держави. Тож давайте підтримаємо культуру Тернопільщини разом!», – наголошує Михайло Тимошик.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *