облрада

День саду на Тернопільщині – без яблук але з Прем’єром

Днями на Тернопільщині, вже вдруге за цей місяць, з робочим візитом побував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Під час перебування Глава Уряду взяв участь у відкритті Всеукраїнського дня поля й саду та ознайомився з роботою фермерського господарства «Гадз».

Під час урочистостей Прем’єр зазначив, що виступає за повну і дієву підтримку фермерських господарств, які служать основною агросектору держави.

«Я тут, щоб підкреслити важливість Вашої праці, – сказав Глава Уряду аграріям. – Україна має стати економічно сильною державою, тоді ми вирішимо багато проблем, які накопичилися десятиріччями. І в цьому завданні роль АПК є дуже важливо. Для цього ми запроваджуємо справедливі інструменти чесної підтримки тих, хто працює на агроринку, просуває нашу продукцію за кордон та створює робочі місця».

Під час перебування Прем’єр-міністра на Тернопільщині він також відвідав  ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” – виробника кабельно-провідникової продукції для автоконцерну Volkswagen, яке входить до Sumitomo Electric Bordnetze. У 2016 році підприємством розпочато будівництво нового заводу у Чортківському районі. Під час візиту Прем’єра відбулося офіційне відкриття ІІ черги будівництва.

Завод активно розвивається і вже працює над розширенням та збільшенням потужностей. Сьогодні на підприємстві з німецько-японськими інвестиціями, яке є системним розробником і постачальником продукції для авто моделей Фольксваген та Ауді, працевлаштовано 1 100 осіб. Середня заробітна плата становить 8 тис. 200 грн.

Після завершення ІІ черги будівництва, де вже добудували виробничі та адміністративні приміщення на площі 12 тис. квадратних метрів, роботу отримають ще 2,5 тисячі осіб. Загалом в реалізацію цього проекту вкладено 12 мільйонів євро інвестицій.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *