облрада

Депутати Тернопільської обласної ради вимагають відновлення ядерного потенціалу України

Враховуючи складну напружену геополітичну ситуацію довкола нашої держави та відкрите питання про можливе військове вторгнення, депутати Тернопільської обласної ради Володимир Мисик та Денис Милий ініціювали звернення обласної ради до вищого керівництва країни із вимогою відновлення ядерного статусу України.

«Держава, яка не володіє ядерною зброєю, коли інші володіють цією зброєю, не володіє власною долею». Ці слова  французького генерала, першого президента П’ятої республіки Шарля де Голля, на жаль, стали пророчими для  України.

Свого часу, в обмін на зобов’язання країн-гарантів, серед яких була і Росія, ми відмовилися  від третього за розміром арсеналу ядерної зброї у світі. Практично одразу Будапештський меморандум зазнав краху, а цілісність, державний суверенітет нашої країни, національна безпека та існування української держави загалом, опинилися під загрозою. Військова агресія з боку кремлівського злочинного режиму, окупація Криму та окремих районів Луганської та Донецької областей, відсутність чітких безпекових гарантій… натомість країни-підписанти меморандуму лише висловлюють стурбованість та занепокоєння…», – зазначив Володимир Мисик.

Депутати переконані, що якнайшвидше позитивне вирішення питання відновлення ядерного потенціалу України не лише убезпечить нашу державу від територіальних зазіхань країн-агресорів у майбутньому, але й сприятиме зміцненню територіальної цілісності нашої держави.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *