Депутати Тернопільської та Рівненської райради зустрілись за круглим столом

У середу, 4 серпня, делегація з Рівненської районної ради на чолі з головою Василем Тимощуком відвідала Тернопільщину.

Голова Півненської районної ради Василь Тимощук,  його заступник Олег Карпяк, керуючий справами – Ігор Жовтанюк, та четверо голів фракцій – Дмитро Козачок, Марія Боровець, Василь Жабчик та Дмитро Лисенко завітали у Тернопіль в рамках круглого столу депутатів Тернопільської та Рівненської районних рад.

Спершу зустріч відбулася в адмінбудівлі Тернопільської районної ради.

В рамках засідання круглого столу йшлося про перспективи діяльності районних рад у 2022 році та наступних роках, обговорювали закон України про місцеве самоврядування, а також йшлося про співпрацю між радами та адміністраціями.

Гості з Рівного поділилися досвідом реформи децентралізації в регіоні.

Зокрема, говорили про передачу комунального майна, функціонування лікарень, шкіл, ДЮСШ, затвердження бюджету та інше.

Депутати з Рівного розповіли свій досвід роботи в рамках реформи децентралізації за останній період.

Відтак, двома делегаціями переїхали у місто Збараж в місцевий замок, де було запропоновано підписати меморандум про співпрацю між двома радами задля ефективного діалогу та подальшого обміну досвідом і позитивними напрацюваннями.

“Дякую колегам з Рівного за такий візит, за плідну співпрацю на благо розвитку Тернопільського та Рівненського районів”, – відзначив Віктор Козорог, голова Тернопільської районної ради. – Надіюся, що наше знайомство та підписання меморандуму покладе хороший початок для співпраці наших рад та районів на благо жителів Тернопільщини та Рівненщини”.

Поширити:

Post Author: Diana