облрада

Держава допомагає розвитку ЖКГ Тернопільщини

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році проведено ремонт та реконструкцію 5 об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства в містах Підгайці, Борщів, Почаїв, Ланівці та селищі Товсте.  Загальна сума робіт-   26,2 млн гривень.
Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак під час засідання колегії управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації 16 березня.
«Протягом останніх років галузь відчула значну підтримку держави. Крім того, понад 26 млн. гривень на очисні споруди – це значна сума, якої раніше не вкладали в розвиток галузі ЖКГ. Сподіваюся, спільними зусиллями у цьому році нам також вдасться реалізувати багато потрібних проектів і в цьому році», – зазначив Іван Крисак.
Він наголосив, що на 2017 рік подано на конкурсний відбір за рахунок коштів ДФРР подано 37 проектів водопровідно-каналізаційного господарства загальною кошторисною вартістю 357,4 млн. гривень та 39 проектів по благоустрою загальною кошторисною вартістю 174,7 млн гривень.
«За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, проведено роботи на п’ятьох об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства в Борщівському, Підгаєцькому та Козівському районах на суму 2,5 млн гривень. Також за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаним територіальним громадам проведено роботи на 14 об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства області на суму 10,5 млн гривень та на 78 об’єктах благоустрою.  Зокрема, проведено капітальний ремонт вулиць, доріг комунальної власності – 35,7 млн гривень, будівництво, реконструкція вуличного освітлення – 4,2 млн гривень, придбання спецтехніки для комунальних підприємств – 10,9 млн гривень», – поінформував Іван Крисак.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *